Бразильський футболіст заохочує ділитися Доброю Новиною про Ісуса Христа

Роберто Фірміно, бразильський футболіст, опублікував у своєму Instagram-акаунті меседж про те, як сила Божа змінює життя. Він бажає поширювати Добру Новину про Ісуса Христа і заохочує інших до цього

«Неможливо зустрітися з Богом, отримати надприродний досвід із Богом, і залишитися таким же», – наголосив футболіст.

Роберто Фірміно зробив видатну кар’єру у світі спорту. Однак він бажає поширити Слово Боже всюди, де це можливо.  Зокрема, він у своєму Instagram-акаунті опублікував послання, де описує, як сила Божа змінює життя, пише slovoproslovo.info.

Зазначається, що «бразильський футболіст заохочує християн ділитися Доброю Новиною зі своєю сім’єю та друзями, які ще не знають Ісуса».

Як підкреслив Фірміно, місія поширювати Добру Звістку про Ісуса Христа «не має фаворитів, оскільки Бог розраховує на кожного з людей, які прийняли Христа як Спасителя, щоб інші могли пізнати Його доброту і Його любов».

«Але як покличуть Того, у Кого не повірили? Як повірять у Того, про Кого не чули? Як почують без проповідника? І як будуть проповідувати, якщо не будуть послані? Як написано: як прекрасні ноги благовісників миру, благовісників добра!» (Римлянам 10:14-15)», – заявив Роберто, посилаючись на Боже Слово.

джерело: https://slovoproslovo.info/brazilskiy-futbolist-roberto-firmino-zaohochue-dilitisya-dobroyu-novinoyu-pro-isusa-hrista/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *