«Бог може зупинити будь-якого ворога» – в Черкасах відновили молитву за Україну

13 лютого представники християнських церков міста молилися за Божий захист Української землі. Захід проходив на Соборній площі. Просили у Бога  щоб війська Росії не напали на Українську землю, якщо вони все ж прийдуть, щоби якомога швидше залишили цю територію , щоб Господь благословляв військових, лікарів, союзників України та кожного хто робить внески в розбудову нашої держави і її захист.

«Є різна підготовка, війська готуються до зустрічі ворога і на місцевих рівнях і територіальна оборона – це дійсно дуже важливі речі, але молитва ніколи не завадить. Ми бачимо прямий зв’язок між молитвою і допомогою Божою. Адже навіть в обороні міст, чи в будь-яких інших питаннях потрібно Боже благословення. Бог всемогутній і він може зупинити будь-якого ворога не дивлячись на його силу. Окрім того ми апелюємо до Бога, тому що на нашій стороні правда. Бог заповідав, щоб вони не пересував кордони своїх сусідів, і одна із заповідей говорить «Не пожадай» нічого того, що у ближнього твого. Тобто по суті ми спираємось на Його заповіді, Його закони і просимо Бога, щоб він не дозволив ворогам відібирати чуже життя», зазначив голова ГО “Рух Реформації Валерій Бєляєв. 

«Бог може зупинити будь-якого ворога» -  в Черкасах відновили молитву за Україну

Наразі молитва не зупиняється. Християни продовжують взивати до Бога  в церквах, молитовних групах, та своїх домівках. Молитва за Україну на Соборній площі щонеділі проходила з 11 березня, 2014 року. Після трьохмісячного перериву християни знову почали збиратися для спільного духовного дійства. Доєднатися може кожен охочий. Зібрання проходитиме щонеділі  о 16.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *