Благодійний фонд «Сумка Самарянина» розгортає місця для надання допомоги біженцям

Свої можливості мобілізує благодійний фонд «Сумка Самарянина», зокрема, волонтерів для допомоги українцям. Франклін Грем наказав направити групи допомоги при катастрофах до Польщі, Румунії та Молдови для розгортання місць надання допомоги біженцям та пораненим з України.
Джерело: c4u.org.ua
Також одним із пріоритетних напрямків є організація медичної допомоги великим групам населення. Група, яка співпрацює з понад 3000 церквами по всій Україні, зараз створила польовий госпіталь швидкої допомоги для приймання поранених і тих, хто потребує медичної допомоги.

«У вас будуть операційні. У вас будуть лікарі, які можуть робити ортопедичну і загальну хірургію. У вас буде відділення інтенсивної терапії», – сказав Франклін Грем.

Євангельська гуманітарна організація спочатку надсилає початкові групи, щоб визначити, з якими потребами вони зіткнуться, коли будуть готові розгорнути більше ресурсів.

Очолювана Гремом група також координує роботу з церквами та організаціями-партнерами в Україні «з метою підготовки та реалізації стратегічного реагування на стихійні лиха».

Зараз ми спостерігаємо сильну консолідацію наших західних сусідів та інших партнерів. Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія взяли на себе велику місію допомогти українцям і стати надійним тилом у цій боротьбі.

Заслуговує на особливу увагу допомога Польщі у формуванні транспортного коридору для якнайшвидшого постачання військової та гуманітарної допомоги.

Джерело: slovoproslovo.info

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *