Автозавод “Богдан” у Черкасах відкрили рівно 5 років тому

46360698-pic

Автозавод “Богдан” у Черкасах відкрили рівно 5 років тому. Черкасскій автозавод “Богдан” відсвяткував сьогодні перший ювілей. Рівно 5 років тому, 20 червня 2008 року запрацював конвеєр новітнього автозаводу повного циклу, який єдиний був побудований за роки незалежності України. Його будівництво обійшлося корпорації “Богдан” в $ 330 млн. доларів, а проектна потужність – 120 тис. автомобілів на рік. І хоча завод у Черкасах ще дуже молодий, у його історії були і тріумф, і зупинки, і невизначеність. Але сьогодні підприємство працює, хоча і не на повну потужність. Заводчани готуються до запуску нових моделей автомобілів і навіть у свято ведуть монтаж нового обладнання. Чим і як живе сьогодні завод, з’ясовував кореспондент AUTO-Consulting.

Специфіка заводу «Богдан» – це фактично дві автономні лінії зварювання і складання. За попередніми планами на одній з них повинні були випускати 60 тис. автомобілів Lada, а на іншій таку ж кількість Hyundai. Тобто зараз запустили лише частину заводу, його так звану ВАЗівську частину і фарбувальний комплекс.

Друга половина підприємства поки, як і раніше, законсервована. Але її запустять вже в червні, коли прийдуть перші машинокомплекти з Кореї. З липня завод вже буде випускати по 170 Hyundai Tucson щомісяця.

 

http://www.autoconsulting.com.ua/article.php?sid=27777

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *