Автовокзали міста Черкаси

Автовокзал Черкассы

Автовокзали служать для обслуговування пасажирів міжміських і приміських автобусних сполучень у містах на кінцевих пунктах автобусних ліній.
У будівлі А. розміщуються: пасажирський зал з квитковими касами , приміщення для пасажирів з дітьми , камера зберігання ручної поклажі , кафетерій , санвузли , службові приміщення (диспетчерська , шоферська , кімнати адміністрації ) . На внутрішній транспортної території А. розташовуються: перони посадки і висадки пасажирів , майданчик для стоянки автобусів між рейсами і , при необхідності , пристрої для огляду і миття кузова автобусів.
Розрахунковими показниками А. є добове відправлення пасажирів і годинне відправлення автобусів. Нижча межа місткості А. – 100 осіб.
Управління рухом автобусів на території А. здійснюється з пульта диспетчера світловою сигналізацією ; автоматичними пристроями , що реєструють подачу автобуса до перону під посадку і відхід від перону ; у великих А. диспетчерська служба оснащується телевізійною системою для спостереження за посадкою і висадкою пасажирів. Пасажири інформуються про прибуття і відправлення автобусів по радіо , за допомогою світлових табло та покажчиків .

Автовокзал № 3
Черкаси , вул. Гоголя , 293
+380472452148

Автовокзал № 1
Черкаси , вул. Смілянська , 166а
( 0472) 63-46-30

Черкаська автостанція АС -2
Черкаси , вул. Крупської , 7
+380472638937

Черкаси АС -4
Черкаси , вулиця Ільїна , 238

Замовлення квитків та розклад автобусів:
ua.avtovokzal.net

 

http://etransport.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *