«Альфа — разом в майутнє» провела 11 всеукраїнську конференцію

Підняти громадянську свідомість молодих людей, сприяти застосуванню християнських принципів у щоденному житті, говорити про новий шлях в майбутнє, яке можна побудувати лише спільними зусиллями, – всі ці момети продовжують втілюватися в життя через конференції “Альфа — разом у майбутнє”. Благодійний фонд “Надія від серця до серця” та “Допомога Україні” організували цьогоріч 11 таку зустріч.

альфаОтож, на початкуквітня приблизно 150 учасників конференції з усіх різних куточків України приїхали до заміського комплексу відпочинку «Джинтама-бриз», що розташований в 30 км в сосновому лісі на березі Київського моря. У кожному будиночку поселили представників різних міст, таким чином даючи можливість познайомитися ближче.

Тож, першого дня відбулася вже традиційна спільна зустріч, знайомство з командами, з кожним містом окремо та поділ на групи. Кожен лідер роздав своїм підопічним альфівські футболки, ручки, записники та браслети відповідного кольору (у кожної команди він був свій). Перший день закінчився на приємній ноті спільного перекусу перед сном з колою в маленьких групах. Дружня атмосфера допомогла розслабитися, швидше призвичаїтися до нової обстановки та по-справжньому відкритися, розповісти про щось особливе в житті кожного.

Другий день для альфівців видався надзвичайно активним та продуктивним. Основною темою була особистість, що її формує і як зробити правильний вибір. Саме про це з учасниками конференції роздумовував Міша Феєр, молодіжний пастор церкви в Гостомелі.

CNB2i32JGpgТакож, саме в неділлю до конференції приєдналася група молодих людей з Норвегії. В більшості це випускники вищої школи та молодь, яка має вільний рік після випуску. Хочеться відзначити, що для альфівців такі знайомства видалися надзвичайно цікавими. Вони з радістю практикували англійську, дізнавалися про нову культуру, абсолютно нову для себе країну і її людей. Тож, Альфа об’єднала не лише Схід і Захід України, а розширила горизонти набагато далі. Так званий культурний обмін, дуже позитивно вплинув на створення міцної дружньої атмосфери.

Другого дня відбулася і зустріч, яка дійсно зачепила кожного за живе. В малих групах учасники обговорили найстрашніші потрясіння, які можуть траплятися а людському житті, такі, як втрата близької людини, розлучення батьків, зрада і тому подібне. Обговорення з іншими того, що так ятрить душу – надзвичайно складна річ, тому стримати сльози було практично нереально. Але незважаючи на те, як важко було вдаватися у спогади, кожен поділився своєю історією, адже цілком можливо що порада, як пережити труднощі, від однієї людини – іншій врятує життя. А продовження обговорень у більш приватній обстановці організували лідери, кожен у своїй команді, які складалися з представників з усіх куточків України.

Також, неділля була насичена найрізноманітнішими інтерактивами. Це і перетягування канату, і екстремальні гойдалки, і, звісно ж, змагання з м’ячем між двома спинами, до прикладу, або ходьба на руках в команді з напарником, які так об’єднують людей.

RS5PqjMagVUТретій, останній день, розпочався, як і завжди, з традиційної ранкової зарядки. Але все, що відбувалося далі, було по-справжньому особливо. Хлопців та дівчат розділили у двох різних приміщеннях для того, аби кожен окремо зміг поговорити на тему розвитку свого потенціалу. Фізично бути в двох місцях неможливо, тому розповім про те, як зустріч відбулася у прекрасної половини. Варто зазначити особливу підготовку лідерів. Всі вони були одягнені, дійсно, як леді, у сукнях чорних та червоних кольорів.

Потенціал жінки, дівчини, розкривали абсолютно з усіх боків, від того, який колір тонального крему обрати – і до правил досягнення успіху завдяки особистим якостям. Дівчата запитували, висловлювали свою думку та просто приємно і з користю проводили час. Також, красуні малиможливість розіграти чи не найголовніший атрибут жінночності — красиву сукню. Для цього їм потрібно було лише продефілювати. При виборі переможниці бралися до уваги наступні критерії: хода дівчини у відповідності зі світовими стандартами для моделей, те, як дівчина подає себе і які особливі рухи використовує, аби привернути особливу увагу. Таким чином дівчата розіграли дві чулові вечірні сукні. Приємною несподіванкою виявилися обійми переможниць прямісінько на сцені.

QfRnJFHIqbA

Цьогоріч Альфа приймала і нових гостей з Норвегії. Більшість з них – школярі вищої школи та випускники, які взяли той самий gap year, такий популярний для Америки і країн Європи. Аби розповісти про кожного детально – не вистачить і десятків томів натовщих книг. Адже, як було сказано на одному з альфівських семінарів, кожен з нас унікальна особистість з неповторними внутрішнім світом. Але хочеться відзначити деякі моменти. Ці люди витрачають свій час, кошти та сили не просто так. “Господь подарував нам справжню любов і ми хочемо ділитися нею з іншими!”, – говорять вони. Протягом часу, проведеного на Альфі, вони познайомилися з багатьма учасниками, дійсно показали своїм ставленням, своїм стилем життя, як круто бути з Богом, бути християнином. Також, були доволі глибокі розмови, після яких норвежці молилися разом з українцями. Це було ще одним проявом того, що у Господі, дійсно, можлива справжня любов і єдність.
Також, завітали на Альфу Ханс та Бенедикта, які невдовзі мають побратися.
Те, як поводили себе ці християни мало стати гарним прикладом для української молоді. Вони стали справжнім прототимом щасливого майбутнього подружжя, про яке піклується Бог.

Поговоривши з учасниками конференції, вдалося визначитися з думкою про те, що жоден з них не хотів їхати додому. Адже цьогоріч Альфа по-особливому об’єднала Україну. Вже в перший день вони стали рідними один для одного. До того ж, дружба зав’язувалася не лише між людьми з одного міста. Це надзвичайно приємний момент, коли дівчата із Слов’янська, Дніпра та Закарпаття обіймають одна одну. В такі хвилини ми дійсно віримо, що краще майбутнє можливе, що Україна може жити в єдності і всі ми можемо стати однією міцною родиною, незалежно від того, в якому регіоні живемо та якою мовою розмовляємо.

WzTlZjmBxI4

Тож, продовжуємо вірити в те, що мир зовсім близько, що люди здатні змінюватися та прощати і щиро молимося про це до Господа. А всій команді Альфи бажаємо натхнення, сил і бажання працювати далі і вже з нетерпінням чекаємо 12-ї конференції!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *