7 чудових християнських фільмів для затишних зимових вечорів

Зимові вихідні можуть стати хорошому часом для спілкування відпочинку та перегляду фільмів. Ми підібрали для вас 7 чудових християнських фільмів зі змістом, щоб ваші вечори вдома стали ще більш затишнішими.

  1. Небеса реальні

Головний герой змінює свій світогляд після того, як його 4-річний син виходить з коми і стверджує, що був в раю. На доказ він наводить факти з життя їх сім’ї, які просто не міг знати …

  1. Відважні

Чотири бравих поліцейських звикли жити на вістрі ножа, щодня стикаючись з новими небезпеками і ризикуючи власними життями в ім’я закону. Однак рано чи пізно кожен з них стикається з найскладнішим випробуванням, куди більш ризикованим і важким, ніж щоденні перестрілки — батьківством. Прийнявши цей непростий виклик, героями належить дізнатися, що означає бути не тільки відмінним копом, але і хорошим батьком.

  1. Заповіт любові

Друга частина фільму «Любов приходить тихо». Після того як нещасний випадок позбавив Кларка Девіса можливості піклуватися про свою ферму, сім’я охоче прийшла йому на допомогу. Несподівана підмога надійшла і з боку стороннього незнайомця, який не тільки розкрив якусь таємницю, що лежала на совісті одного з жителів містечка, але і всією душею закохався в старшу дочку Кларка, Міссі.

  1. Вудлон

Відмінний спортивний християнський фільм. Авторам вдалося досягти балансу між динамічним сюжетом і повчальною мораллю, яка цей сюжет анітрохи не перевантажує, а навпаки робить його більш гармонійним. У картині представлена ​​історія 70-х років США — періоду гострої боротьби проти поділу людей на білих і чорних.

  1. Еван всемогутній

Ця історія дозволяє подивитися на героя Біблії Ноя іншими очима, і при цьому добре посміятися!

Еван Бакстер, якого всемогутній бос Брюс примусив лепетати всяку нісенітницю під час прямого ефіру новин, йде з роботи на телебаченні. Але життя його відразу ж пішло в гору: він став конгресменом. І тут знову з’явився Господь Бог, який відкрив перед Еваном жахи прийдешнього і попросив терміново приступити до будівництва ковчега, беручи приклад з Ноя.

  1. Той, що змінює час

Девятнцадцяте століття, професор Біблійної академії Рассел Карлайл, який стверджує, що мораль може викладатися незалежно від християнства, незабаром розуміє, що він дуже помилявся. Побожний колега (Гевін Маклеод) вважає, що те, що написав Карлайл серйозно вплине на мораль майбутніх поколінь. Щоб довести незаперечність своєї теорії, він посилає Рассела більш ніж на 200 років в майбутнє, пропонуючи йому уявлення про те, до чого його творчість призведе.

  1. Що якби …

Бен Уолкер успішний бізнесмен, у якого все складається: хороша робота, великі гроші, новий контракти, дорога машина, красива дівчина, на якій він бажає одружитися. І він зовсім забув що 15 років тому їдучи зі свого містечка на короткий час, він залишив кохану дівчину і мрії про служіння Богу. І ось на піку свого успіху, раптом Бог показує йому, а що було б якщо він не поїхав …

джерело: gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: