6 надихаючих християнських фільмів про матерів

Материнство — це Божий дар. Бути матір’ю відповідально, хвилююче, радісно і складно водночас. Її праця не завжди помітний, але дуже важливий. До дня матері ми підібрали для вас 6 надихаючих християнських фільмів про матерів.

  1. Різдвяна надія

Після загибелі сина у Петті Едісон ускладнюються взаємини з її чоловіком Марком, і вона вирішує присвятити себе соціальній службі. Петті займається пошуком прийомних сімей для нужденних в цьому дітей. Але в переддень Різдва їй не вдається знайти прийомну сім’ю для Емілі, яка несподівано залишилася сиротою, і Петті змушена залишити дівчинку у себе на час свята.

6 надихаючих християнських фільмів про матерів

  1. Золоті руки: Історія Бена Карсона

Бен Карсон ріс без батька серед бідності і забобонів, у нього були жахливі оцінки і запальний характер. Але при цьому його мати ніколи не втрачала віри в сина. Вона навіть не вміла читати, їй було важко самій утримувати двох дітей, але вона вірила в своїх дітей. Жінка спонукала їх користуватися можливостями, яких у неї ніколи не було, вона сприяла розвитку їх уяви, інтелекту і, що найголовніше, віри в таланти, закладений в них Богом. Здобувши мрію стати лікарем і місіонером, Бенджамін через все життя проніс свою віру в Бога, яка змінила життя багатьох …

  1. Кімната війни

У житті кожної людини можуть наступити складні часи, іноді здається, що це тебе омине. У Тоні і Елізабет Джордан є все: красива дочка, будинок своєї мрії, цікава робота. Але зовнішність оманлива. Буквально за кілька тижнів починається руйнується світ в шлюбі. Але в якийсь момент Елізабет починає боротися за свою сім’ю і ця боротьба відбувається в молитовній кімнаті.

  1. «Марія, мати Ісуса»

«Марія, мати Іісуcа» — свіжий погляд на Новий Завіт, фантазія на євангельську тему. Це не історія Ісуса з Назарета, а історія його матері, що розгортається на тлі мeссіанскіх пристрастей, вируючих в підкореної Римом Іудеї. Необхідність змін відчувається в спекотному повітрі, в зацькованих, а часом, і в палаючих рішучістю поглядах. Чужинці топчуть Святу землю. Завойовники поводяться, як і належить римлянам: «горе переможеним». Народ іудейський в очікуванні Месії. Марія виявилася в непростому положенні, в складний час.

  1. Вибір Елісон

Елісон, підліток, вона думає, що не готова бути матір’ю. Але вона стикається з вагітністю. Їй нікуди звернутися, і вона виявляється в «клініці», в якій ось-ось закінчить життя своєї дитини.

Раптово з’являється чоловік. Його швабра говорить їй, що він прибиральник. Розмова починається, і швидко стає ясно, що ця людина не просто двірник, це — Ісус, і він прийшов врятувати життя її дитини.

Це історія про боротьбу між стереотипами цього світу, що говорять, що треба жити для себе і Божою мудрістю про материнство.

  1. Ніч відпочинку для мам

Це весела комедія про трьох мам, які вирішили відпочити від домашніх турбот і доглядом за дітьми. В суботу ввечері вони залишили дітей на батьків і поспішили відпочивати, навіть не уявляючи яким насиченим виявиться їх ніч. Після неймовірних і забавних пригод головні героїні абсолютно по-іншому поглянули на своє материнство — дар від Бога.

джерело: gcshelp.org

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: