400 родинам допомогла християнська місія “Нове життя” в Черкасах від початку війни

Близько 400-м сімей переселенців  за період повномасштабної війни  допомогла місія “Нове життя”  в Черкасах. Християни підтримують продуктами, одягом, речами особистої гігієни та медикаментами. Кожному намагаються підібрати за потребами.

“Ми розуміємо, що у такий важкий час хто, як не ми? Адже ми віруючі люди, ми знаємо слово Боже, де написано: “Бо я голодував, і ви дали мені їсти; мав спрагу, і ви мене напоїли; чужинцем був, і ви мене прийняли”. Тут Ісус говорить про людей, у яких є потреба, і допомагаючи їм, ми допомагаємо Богу. Тому наш девіз: “Краще маленьке добро, ніж велика байдужість!”., – каже координатор проекту в Черкасах Вікторія Ващенко.

400 родинам допомогла християнська місія “Нове життя” в Черкасах від початку війни

 Відвідувачка центру допомоги Ірина  приїхала з Чернігова. Вирвались не з першого разу. Після цього каже, взірвали всі мости і виїхати стало набагато важче.  Багато з її знайомих зараз і досі в місті. Каже було дуже страшно, постійно сиділи у підвалі, бо невпинно зривались ракети і гуділи літаки. До центру допомоги пройшла вперше.

“Я дуже вдячна цим людям за їх допомогу. За цей час, поки ми в Черкасах гроші почали закінчуватися. Тому речі і їжа – це вкрай потрібна підтримка. Велика їм шана за це, вони справжні українці! ”, – каже  Ірина Медведіва.

Сім’я Лариси приймає у себе 11 таких переселенців. Сьогодні вона прийшла допомогти волонтерам.

“Дехто приходить і навіть не може зорієнтувалися, що їм потрібно. Дехто плаче і каже “я хочу додому”. Їм потрібна і фізична і душевна підтримка. І я намагаюся дати і те, і інше”, – каже жінка.

Крім соціальної роботи, щосуботи з 12:00 до 14:00 на офісі місії проводиться Богослужіння.   В цей час команда та волонтери місії моляться Богу, діляться свідченнями про те , слухають проповідь, разом співають псалми.

Місія “Нове життя”  в Черкасах працює вже 3 роки. Надавали допомогу  малозабезпеченим, пенсіонерам, постраждалим від пожеж, людям з інвалідністю. Від початку повномасштабної війни перекваліфікувалися, щоб допомагати переселенцям.

400 родинам допомогла християнська місія “Нове життя” в Черкасах від початку війни

Сьогодні в центрі допомоги з  радістю приймуть одяг та взуття аби передати його евакуйованим, потрібні також продукти та медикаменти, але які саме уточнюйте у Вікторії за номером 0935294900.

Хто хоче підтримати фінансово, кошти надсилайте сюди:

4149499117135960 Ващенко Вікторія

Отримати допомогу в місії  можна в четвер, п’ятницю та суботу з 10-ї до 12-ї , за адресою Припортова 22А.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *