2-4 вересня 2016 року в Черкасах відбувся сімейний форум

2-4 вересня 2016 року в Черкасах відбувся сімейний форум, організований сімейним центром «Family life».

В ньому взяли участь 2 родини з Житомирської області. Під час форуму вони проживали в багатодітних черкаських сім’ях з метою побачити і використати в подальшому ті християнські принципи виховання, які там панують: розпорядок дня, сімейні обіди, вечірня та ранішня сімейні молитви, відвідування церковних богослужінь, малі групи по вечорам і багато іншого.

Головними спікерами були Євтушенко Павло – пастор церкви «Благодать» у м. Черкаси, а також Василь Пухлій – директор сімейного центру «Family life».

Форум проводився у різноманітних форматах: лекції, семінари, проповіді, групові практичні обговорення. Для жінок влаштували пікнік біля вогнища на природі, а чоловіки в цей час їздили в баню зі своїми синами.

Піднімалися теми, спрямовані на зміцнення стосунків між чоловіком і дружиною, своєчасне виявлення проблем і правильні шляхи їх вирішення. Розглядалися головні страхи в житті подружжя і як з ними боротися. Акцентувалася увага на діалог, співпрацю і виявлення справжніх ролей, які належать як матері , так і батьку. Спікери форуму спиралися на вічні біблійні принципи і пропонували саме їх взяти за основу сучасним сім’ям.

Завершився форум відпочинком. Діти і дорослі каталися на яхті по Дніпру.

Метою заходу було створення нових сімейних груп або центрів, що в майбутньому допоможуть іншим родинам стати щасливими у шлюбі, отримувати справжню радість від виховання дітей, насолоджуватися всіма моментами життя і довіряти розвиток власної родини Господу Богу, залучатися Його підтримкою.

Наталка Грачова 2.09.2016р.

Мами - учасники форуму
Мами – учасники форуму

2-4 вересня 2016 року в Черкасах відбувся сімейний форум

Сімья учасники форуму

Фото Батьків учасників форуму
Фото Батьків учасників форуму
Обідня перерва. Всі батьки з дітками
Обідня перерва. Всі батьки з дітками
Пастор церкви Благодаті
Пастор церкви Благодаті

Прогулянка на яхтах.
Yahta-6

Yahta-1

Yahta-2

Yahta-3

Yahta-4

Yahta-5

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *