17 Віршів зі Святого Письма про покаяння

Повне біблійне визначення покаяння – це зміна мислення, яка виливається у зміну вчинків, приводить до зміни нашого відношення до гріха, до себе, до Спасителя і спасіння.
Покаяння – це Божий дар. Воно можливе лише через Його благодать. Ніхто не може покаятися, поки Бог не дасть можливість для цього. Всі елементи спасіння, включаючи покаяння та віру, є результатом того, що Бог привернув нас, відкрив наші очі та змінив наші серця. Божественні страждання ведуть нас до покаяння (2 Петра 3:9), як і Його доброта (Римлян 2:4).
17 Віршів зі Святого Письма про покаяння

 1. Матвій 4:17 – «Із того часу Ісус розпочав проповідувати й промовляти: Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне!».
 2. 2 Хронік 7:14 – «І впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати Ім’я Мого, і повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!».
 3. Луки 7:47 – «Ось тому говорю Я тобі: численні гріхи її прощені, бо багато вона полюбила. Кому ж мало прощається, такий мало любить».
 4. Дії 17:30 – «Не зважаючи ж Бог на часи невідомости, ось тепер усім людям наказує, щоб скрізь каялися».
 5. 2 Петра 3:9 – «Не бариться Господь із обітницею, як деякі вважають це барінням, але вам довготерпить, бо не хоче, щоб хто загинув, але щоб усі навернулися до каяття».
 6. Дії 3:19 – «Покайтеся ж та наверніться, щоб Він змилувався над вашими гріхами».
 7. Єзекіїль 18:21 – «А коли б несправедливий відвернувся від усіх гріхів своїх, яких наробив, і виконував усі устави Мої, і робив право та справедливість, буде конче він жити, не помре!».
 8. Римлянам 6:23 – «Бо заплата за гріх смерть, а дар Божий вічне життя в Христі Ісусі, Господі нашім!».
  17 Віршів зі Святого Письма про покаяння
 9. Якова 5:16 – «Отже, признавайтесь один перед одним у своїх прогріхах, і моліться один за одного, щоб вам уздоровитись. Бо дуже могутня ревна молитва праведного!».
 10. Псалом 34:18 – «Господь близький до розбитих серцем і рятує пригнічених духом».
 11. 2 Хронік 30:9 – «Бо як ви навернетесь до Господа, то брати ваші та ваші сини знайдуть милосердя в своїх поневільників, і зможуть вернутися до цього Краю, бо милостивий і милосердний Господь, Бог ваш, і Він не відверне лиця від вас, якщо ви навернетеся до Нього».
 12. Луки 13:3 – «Ні, кажу вам; та коли не покаєтеся, то загинете всі так!».
 13. Луки 5:32 – «Не прийшов Я, щоб праведних кликати до покаяння, а грішних».
 14. 2 Коринтян 7:10 – «Бо смуток для Бога чинить каяття на спасіння, а про нього не жалуємо, а смуток світський чинить смерть».
 15. Луки 15:10 – «Так само, кажу вам, радість буває в Божих Анголів за одного грішника, який кається».
 16. Ісая 55:6 – «Шукайте Господа, доки можна знайти Його, кличте Його, як Він близько!».
 17. Матвій 6:15 – «А коли ви не будете людям прощати, то й Отець ваш не простить вам прогріхів ваших».
  17 Віршів зі Святого Письма про покаяння
  Покаяння, згідно з вірним визначенням, необхідне для спасіння. Біблійне покаяння змінює нашу думку про Ісуса Христа та навертає до Бога для спасіння вірою (Дії 3:19). Відмова від гріха – не визначення покаяння, але один із наслідків щирого, заснованого на вірі покаяння перед Господом Ісусом Христом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *