14 віршів з Біблії про гріх бездіяльності: неспроможність відстоювати правду

Гріх бездіяльності та неспроможність відстояти правду — це тема, яка проходить через усю Біблію. Від пророків Старого Завіту до апостолів Нового Завіту, Святе Письмо неодноразово наголошує на важливості вжиття заходів і виступів проти несправедливості, гноблення та брехні. Проте, попри ці застереження, дуже легко залишатися пасивним і мовчати перед обличчям неправомірних вчинків, чи то через страх, самовдоволення чи апатію. Ця стаття досліджує 15 віршів з Біблії, які говорять про гріх бездіяльності та важливість відстоювання правди, пропонуючи керівництво та натхнення для тих, хто прагне жити за своєю вірою з мужністю, переконанням і співчуттям.
14 віршів з Біблії про гріх бездіяльності: неспроможність відстоювати правду

 1. Ефесянам 6:13 – «Через це візьміть повну Божу зброю, щоб могли ви дати опір дня злого, і, все виконавши, витримати».
 2. Приповісті 24:11-12 – «Рятуй узятих на смерть, також тих, хто на страчення хилиться, хіба не підтримаєш їх? Якщо скажеш: цього ми не знали! Чи ж Той, хто серця випробовує, знати не буде? Він Сторож твоєї душі, і він знає про це, і поверне людині за чином її».
 3. Ісая 59:14-15 – «І правосуддя назад відступилося, а справедливість здалека стоїть, бо на майдані спіткнулася істина, правда ж не може прийти, і істина зникла, а той, хто від злого відходить, грабований… І це бачить Господь, і лихе в Його очах, що права нема!».
 4. 2 Тимофія 1:7 – «Бо не дав нам Бог духа страху, але сили, і любови, і здорового розуму».
 5. Матвія 10:33 – «Хто ж Мене відцурається перед людьми, того й Я відцураюся перед Небесним Отцем Моїм».
 6. Римлян 12:21 – «Не будь переможений злом, але перемагай зло добром!».
  14 віршів з Біблії про гріх бездіяльності: неспроможність відстоювати правду
 7. Івана 15:18-19 – «Коли вас світ ненавидить, знайте, що Мене він зненавидів перше, як вас. Коли б ви зо світу були, то своє світ любив би. А що ви не зо світу, але Я вас зо світу обрав, тому світ вас ненавидить».
 8. Приповістей 29:25 – «Страх перед людиною пастку дає, хто ж надію складає на Господа, буде безпечний».
 9. Об’явлення 2:10 – «Не бійся того, що маєш страждати! Ось диявол вкидатиме декого з вас до в’язниць, щоб вас випробувати. І будете мати біду десять день. Будь вірний до смерти, і Я тобі дам вінця життя!».
 10. Дії 4:19-20 -«І відповіли їм Петро та Іван, та й сказали: розсудіть, чи це справедливе було б перед Богом, щоб слухатись вас більш, як Бога? Бо не можемо ми не казати про те, що ми бачили й чули!».
 11. 1 Коринтян 15:58 – «Отож, брати любі мої, будьте міцні, непохитні, збагачуйтесь завжди в Господньому ділі, знаючи, що ваша праця не марнотна у Господі!».
 12. Галатам 5:1 – «Христос для волі нас визволив. Тож стійте в ній та не піддавайтеся знову в ярмо рабства!».
 13. До Филип’ян 1:27 – «Тільки живіть згідно з Христовою Євангелією, щоб, чи прийду я й побачу вас, чи й не бувши почув я про вас, що ви стоїте в однім дусі, борючись однодушно за віру євангельську».
 14. 1 Петра 4:12-13 – «Улюблені, не дивуйтесь огневі, що вам посилається на випробовування, немов би чужому випадку для вас. Але через те, що берете ви участь у Христових стражданнях, то тіштеся, щоб і в з’явленні слави Його раділи ви й звеселялись».

14 віршів з Біблії про гріх бездіяльності: неспроможність відстоювати правду
На щастя, у нас є такий Творець, і Він відкрив Свою істину через Його Слово – Біблію. Якщо ми хочемо знати істину, єдиний спосіб зробити це – через налагодження особистих стосунків із Тим, Хто є Істиною – Ісусом Христом. «Говорить Йому Ісус: Я є дорога, і правда, і життя! Ніхто не приходить до Отця, якщо не через Мене» (Івана 14:6).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *